Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Манастирски ливади
1 000 €
1 955.83 лв.

(9.26 €, 18.11 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:01 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена 28 пъти.
Площ:
108 m2
Етаж:
2-ри от 9

Описание на имота:

МОНА - BLD! Обзаведен! Готов за нанасяне! Подземно Паркомясто!

Референтен код 85542 в www.novdom1.bg!

Консултант недвижими имоти: Мирослав Стоянов, тел. 0879900430!

Апартаментът представлява: широко входно Антре, просторна и светла Всекидневна около 31м2 с изход към Тераса тип Лоджия, която е обща с родителска Спалня около 15м2, отделно втора голяма Спалня около 17м2, Баня с тоалетна 3,77м2, отделно втора Тоалетна + Перално помещение, отделно голям Дрешник/Килер 3,47м2. Разположен е на 1ви жилищен от общо 9 етажа в нова представителна сграда разположена на ТОП локация - кв. Манастирски ливади - Изток, ул. Боян Петров. Апартаментът е със застроена площ от 94,74м2, обща площ 108,41м2. Има източно изложение и на трите стаи. Отоплението е на газ, посредством радиатори в стаите и газово котле в килера. В голямата всекидневна има поставен климатик.

Отдава се напълно обзаведен, както е видим на снимките, с изключение на детските бюра в детската стая.

Обзавеждането включва:

Дневна - хладилник Liebherr, вградена фурна AEG, вградена микровълнова Whirpool, съдомиялна Miele, вградени котлони и аспиратор, трапезарна маса за хранене с 4 стола, голям разтегателен ъглов диван, тв секция, телевизор;

Детска стая: 2 единични легла, 2 гардероба, 2 шкафа, скрин;

Спалня: двойно легло, голям гардероб, тоалетка, 2 нощни шкафчета;

Баня + тоалетна: шкаф с мивка и огледало, стъклен параван, вградена структура;