Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Студентски град
229 990 €
449 821.34 лв.

(1 620 €, 3 168.44 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 14:55 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 154 пъти.
Площ:
142 m2
Етаж:
4-ти от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Само 1620 /м2! Дневна 33м2, 2 Спални, 2 Бани, 4 Тераси! Панорама!

Детайлна информация на : www.novdom1.bg - Реф. : 74953

Консултант Недвижими Имоти : Мирослав Стоянов, тел. 0879 900 430

Апартаментът представлява: Входно антре, Всекидневна с Кухненски бокс 33м2 с излаз към Тераса 13м2 с място за Барбекю, две Спални, две Санитарни помещения. Всяка стая има изход към Тераси, което допринася за много светлина, пространство и уют.

Обща площ с терасите - 142м2;

Общата площ на Имота - 107,92м2;

Чиста площ - 80,21м2;

Изложение: Юг, Изток, Североизток.

Имотите се завършват по стандарт 'БДС', като всички довършителни работи до степен 'До ключ' или цялостно обзавеждане по дизайнерски проект е на Ваше разположение след запитване.

Налични са 2ст и 3ст. Подходящи са за покупка както с лични средства, така и за високо финансиране посредством банков ипотечен кредит. Предлагат се различни схеми на плащане за всички предпочитания. Към всеки закупен имот се предлагат като опция Гаражи и Паркоместа на преференциални цени!

Строителство: Висококачествено Ново Строителство стоманобетонна конструкция посрещащи всички норми за сеизмичност съгласно БДС . Монолитна зидария изпълнена с висок клас керамични и глинени тухли. Висок клас ПВЦ дограма.

Отлична Локация: В близост до Младост 2 и Метростанция 'Александър Малинов' /около километър/, ЛИДЛ, Фантастико, автобусни спирки. Намира се на тихо и спокойно място в близост до парк Въртопо. Лесен и бърз достъп до главни пътни артерии, административни учреждения, банки, училища, детски градини, автобусни спирки, детски площадки, аптеки, супермаркети, козметични студия, заведения.