Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Младост 4
286 767 €
560 867.50 лв.

(2 705 €, 5 290.52 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:21 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 253 пъти.
Площ:
106 m2
Етаж:
7-ми от 14
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

Изток-Запад! Дневна 25 кв.м.! Чудесен Семеен Имот! До Метростанция! Напълно Покрит!

Референтен код 81965 в www.novdom1.bg!
Консултант недвижими имоти: Калоян Николов, тел. 0890 555 960!

Основни предимства на имота:

Изток-Запад изложение;
Неустоима Локация до метростанция;
Дневна 25кв.м. и две НЕпреходни Спални по 15 кв.м. и 13 кв.м.;
Всичко необходимо за Тристаеан: Дневна с Кухня, две Спални, Тераса, Мокро/Склад, Баня с Тоалетна и Втора Тоалетна, просторно Антре с място за Портманто;
Без скосове, Без отстъпи, Изключително Светъл имот;
Опция Гараж или Паркомясто!

Жилището представлява: Просторен Коридор, около 11м2, с място за Портманто, Източен Дневен Тракт с Кухн. Бокс с площ от 25 кв.м. и с изход към Тераса, Две НЕпреходни Спални със Западно и Източно изложение с площ от 15 кв.м. и 12 кв.м., предвидено Мокро/Килер/Склад около 2.00 кв.м, Баня + Тоалетна, както и Втора и Тоалетна.

Статут 'Апартамент'!
Общата площ е 106.21м2, а чистата е 89.57м2;
Опция към имота е да се закупи Паркомясто или Гараж!

Състояние: Жилището се завършва по БДС с Екстериорна блиндирана врата; Под: нивелирана подова замазка; Стени: машинно-обработена гипсова мазилка с турбозол, висок клас ПВЦ дограма, инсталация за отопление.

Сградата: Луксозно завършени общи части, алуминиеви парапети, Безшумен хидравличен Асансьор, домофонна система за контролиран достъп в сградата.