Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Студентски град
154 860 €
302 879.83 лв.

(2 978 €, 5 824.46 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:06 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 30 пъти.
Площ:
52 m2
Етаж:
4-ти от 8
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Най-изгодният на етаж с тераса! Пред Акт 15! ТЕЦ!
Най-изгодният на етаж с тераса! Пред Акт 15! ТЕЦ!

Детайлна информация на : www.novdom1.bg - Реф. : 85821

Консултант Недвижими Имоти : Мирослав Стоянов, тел. 087 99 00 430

Апартаментът представлява: входно Антре, Всекидневна с Кухненски бокс с изход към Тераса, светла Спалня, Баня с Тоалетна.

Имотът е със статут на 'Жилище - апартамент', което го прави изключително подходящ за да послужи като обезпечение, в случай на покупка с жилищен/ипотечен банков кредит. Предвидено е отопление на ТЕЦ.

Разгъната застроена площ е 51,62м2;

Чиста площ - 43,14м2;

Имотите се завършват по стандарт 'БДС', като всички довършителни работи до степен 'До ключ' или цялостно обзавеждане по дизайнерски проект е на Ваше разположение след запитване.

Налични са 1ст, 2ст, 3ст и 4ст апатаменти. Подходящи са за покупка както с лични средства, така и за високо финансиране посредством банков ипотечен кредит. Предлагат се различни схеми на плащане за всички предпочитания. Към всеки закупен имот се предлагат като опция Гаражи и Паркоместа на преференциални цени!

Строителство: Висококачествено Ново Строителство стоманобетонна конструкция посрещащи всички норми за сеизмичност съгласно БДС . Монолитна зидария изпълнена с висок клас керамични и глинени тухли. Висок клас ПВЦ дограма.