Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Овча купел
150 000 €
293 374.50 лв.

(2 885 €, 5 642.57 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:39 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 71 пъти.
Площ:
52 m2
Етаж:
2-ри от 5
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

🏡 **Двустаен апартамент за продажба в София отлична инвестиция и модерен градски дом!**

Референтен номер - 85727

Брокер - Ангел Марков

Представяме Ви **просторен 2-стаен апартамент** в **нова сграда с актуване през 2026 г.**, разположен в **София**, на изключително комуникативно място **между две метростанции** 🚇. Имотът е чудесен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с отличен потенциал за отдаване под наем.

🔹 **Основни параметри на имота:**

Тип имот: **2-стаен апартамент**

📍 Локация: **София**

💶 Цена: **150 000 **

🛋️ Брой стаи: **2**

🏗️ Година на построяване: **2026 г.**

♨️ Отопление: **газ**

🚇 Разположение: **между две метростанции**

✨ **Предимства на имота:**

Функционално разпределение и оптимално използване на пространството

Светъл и уютен апартамент, подходящ за млади семейства, двойки или инвестиция

Нова сграда с модерна визия и качествено строителство

Бърз достъп до ключови точки на града

Отлична възможност за покупка в развиващ се район

🌳 **За квартала:**

Кварталът предлага отлична градска инфраструктура, удобен транспорт, магазини, училища и зелени пространства за отдих.

Районът е предпочитан за живеене заради бързата връзка с центъра и удобството да разполагате с метро, услуги и спокойна градска среда наблизо.

🏢 **Предлагаме и други апартаменти в сградата**, с различни квадратури и разпределения, подходящи както за живеене, така и за инвестиция.